Yükleniyor...

31 Ekim 2019

Pluralsight

Merhaba arkadaşlar. Sizlere gerçekten faydası olabileceğini düşündüğüm bir internet sayfasını paylaşmak istiyorum. Angular ve Angular Ngrx sistemini öğrenmek istediğimden internet üzerinde çok fazla araştırma yaptım. Sonunda bu web sayfası karşıma geldi ve karşıma Angular,Angular Ngrx ile ilgili çok değerli birbirinden kursları buldum.

1 ay ücretsiz yararlanmak için; https://my.visualstudio.com/benefits

Bu web sayfanın ücretli olduğunu söylemek zorundayım. Üye çeşitleri mevcut ve çeşitli fiyatlandırma politikası var. Fakat öğrenci iseniz ve öğrenci mailiniz ile Microsoft hesabına girebiliyorsanız 1 ay olarak ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kursları izleyebilirsiniz. Yukarıda paylaştığım linke tıklayınız. Sayfanın aşağılarına doğru indiğinizde Pluralsight ile ilgili kısmı görmüş olacaksınız. Pluralsight’a tıklayıp gerekli kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Angular, React, Vue, C# dilediğiniz kadar kurs var. Kurslar takdir edersiniz ki İngilizce olarak anlatılıyor fakat Türkçe alt yazı desteği mevcut.

Benim tavsiyem ise Deborah Kurata adlı yazılım uzmanının kurslarını izlemeniz. Hem detaylarıyla beraber her bir ifadenin ne anlamına geldiğini öğretiyor ve ayrıca uygulamalı olarak Angular’ı daha iyi anlamanıza yardımcı oluyor.

Umarım bu paylaşımım faydalı olur. İyi çalışmalar 🙂

Posted in Genel

Bir Cevap Yazın